فعال سازی برنامه مدیریت رستوران دانا

 1. برای فعال سازی برنامه مدیریت رستوران دانا ابتدا برنامه ویندوز و پیش نیاز آن باید نصب باشد. .روی آیکون برنامه در دستکتاپ کلیک کنید تا صفحه زیر به شما نشان داده شود

  Restsoft.ir

 2. اگر برای اولین بار است که از برنامه استفاده می کنید می توانید روی دریافت فایل فعال ساز 10 روزه کلیک کنید و 10 روز رایگان از برنامه استفاده کنید، بعد از 10 رو نیاز است که نسخه یک ساله را فعال سازی کنید. ابتدا باید در سایت restsoft.ir ثبت نام کنید و نام کاربری ایجاد کنید. سپس به برنامه ویندوزی باز گردید و روی خرید فعال ساز یک ساله کلیک کنید تا شما را به سایت هدایت کند نام کاربری و رمز را که موقع ثبت نام در سایت ایجاد کرده اید را وارد کنید .تا صفحه زیر به شما نشان داده شود. اگر قبلا رستوران ثبت کرده اید رستوران مورد نظر را انتخاب کنید در غیر اینصورت روی رستوران جدید کلیک کنید و مشخصات رستوران را وارد کنید و روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید.


  Restsoft.ir


  Restsoft.ir


  در این مرحله اگر اعتبار شما کافی است می توانید فاکتور را از اعتبار مورد نظر خود پرداخت کنید، در غیر اینصورت روی پرداخت با زرین پال کلیک کنید و وارد درگاه پرداخت شوید. اگر پرداخت موفق باشد در سایت به شما اعلام می گردد. بعد از پرداخت موفق به برنامه ویندوزی برگردید و روی دکمه بررسی اعتبار موجود برنامه کلیک کنید. تا اعتبار موجود در سایت وارد برنامه شما شود. برنامه را ببندید ودوباره باز کنید .

  Restsoft.ir